Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

PNZ YACHTLACK 10l ( PNZ YACHT UND BOOTSLACK )

Akce - 5%

89 bodů do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

PNZ PNZ YACHTLACK 10l je bezbarvý, elastický, vysoce otěru odolný lak na jachty, čluny a lodě. Odolává slané mořské vodě a povětrnostním vlivům. Poskytuje nejvyšší ochranu v extrémních podmínkám při změně teplot, odolný proti zásaditým látkám a plynům. Více >>
Výrobce: PNZ

Dostupnost: Na dotaz
Cena před slevou: 9 386 Kč
Cena s DPH: 8 917 Kč
Cena bez DPH: 7 369 Kč
, Ušetříte 469 Kč (5%)


ks

PNZ Lak na jachty a lodě (PNZ YACHT & BOOTSLACK)

Charakteristika:

PNZ YACHT & BOOTSLACK je bezbarvý elastický, otěruvzdorný, povětrnosti odolný ochranný nátěr pro použití na dřevo v místech kde jsou kladeny nejvyšší nároky. PNZ YACHT & BOOTSLACK je prodyšný pro vodní páry, má vynikající odolnost při výkyvech teploty. Je odolný proti slané mořské vodě, proti zásaditým látkám a plynům. Vhodný pro všechny dřevěné plochy v interiéru i exteriéru jako například: jachty a čluny, podlahy, schodiště apod.

Použití:

Ochrana a zušlechtění všech dřevěných ploch v interiéru i exteriéru jako například: jachty a čluny, zahradní nábytek, podlahy, schodiště apod.

Zpracování:

Podklad musí být čistý, suchý a odmaštěný, zbavený nečistot, fleků a řas. Případné zašpinění očistit přípravkem PNZ TEAKHOLZ- REINIGER nebo přípravkem PNZ GARTENHOLZ- REINIGER. Jedná-li se o prvotní nátěr, pak se pro ochranu proti modrání a plísním doporučuje nátěr PNZ IMPRÄGNIERGRUND, následně se nanáší PNZ YACHT & BOOTSLACK štětcem nebo válečkem. První nátěr PNZ YACHT & BOOTSLACK naředěný 1:1 ředidlem PNZ SPECIALVERDÜNNUNG. Po důkladném zaschnutí minimálně 24 hodin se provedou dvě až tři aplikace neředěným PNZ YACHT & BOOTSLACK ve velmi tenké vrstvě. Doba schnutí mezi nátěry je opět 24 hodin. Konečné vytvrzení trvá několik dní. Dřevo určené do vlhkých prostorů je vhodné natírat ze všech stran. Vlhkost dřeva musí být pod 18% a teplota při práci a schnutí min. 8°C.

Spotřeba:

1 litr na 12 - 14 m2 v závislosti na druhu dřeva a jeho povrchu, přičemž se na profilovaném dřevě může spotřeba materiálu zdvojnásobit.

Skladování:

Dobře uzavřené v chladu (chránit před mrazem). V originálně uzavřeném obalu vydrží 5 let. Nespotřebovaný materiál je vhodné pro další uložení přelít do menší nádoby, vzduchotěsně uzavřít a brzy spotřebovat.

Čištění:

Znečištěné pomůcky omýt ředidlem PNZ SPECIALVERDÜNNUNG.

Balení:

0,75 l, 2,5 l, 10 l a větší.

Odstín
Bezbarvý
Použití
Exteriér

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 3