Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

PNZ Dekorační vosk Creativ 0,25l (PNZ DEKO-WACHS CREATIV)

Akce - 5%

4 body do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

PNZ PNZ Dekorační vosk creativ je přírodní, všestranně použitelný interiérový nátěr v pastelových odstínech, bez obsahu biocidních látek, silně vodoodpudivý a otěruvzdorný. Vytváří nátěr s matným efektem. Vosk se hodí pro obklady stěn, stropů, pro dětské hračky, nábytek, dveře a nosníky. Tento vosk je vhodný pro klížené dřevo, dřevotřísky či korek. Ideální i pro obnovu ztmavlých dřevěných ploch. Vysoká vydatnost.Více >>

Výrobce: PNZ

Dostupnost: Do 7 dnů
Cena před slevou: 484 Kč
Cena s DPH: 460 Kč
Cena bez DPH: 380 Kč
, Ušetříte 24 Kč (5%)

Upřesněte výběr produktu

ks
Odstín Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
PNZ Dekorační vosk Creativ 0,25l (PNZ DEKO-WACHS CREATIV) schenee - sníh Do 7 dnů 460 Kč
PNZ Dekorační vosk Creativ 0,25l (PNZ DEKO-WACHS CREATIV) bambus Do 7 dnů 460 Kč
PNZ Dekorační vosk Creativ 0,25l (PNZ DEKO-WACHS CREATIV) fjord Do 7 dnů 460 Kč
PNZ Dekorační vosk Creativ 0,25l (PNZ DEKO-WACHS CREATIV) kiesel - křemenná šeď Do 7 dnů 460 Kč
PNZ Dekorační vosk Creativ 0,25l (PNZ DEKO-WACHS CREATIV) seide - hedvábí Do 7 dnů 460 Kč
PNZ Dekorační vosk Creativ 0,25l (PNZ DEKO-WACHS CREATIV) schwarz - černý Do 7 dnů 460 Kč
PNZ Dekorační vosk Creativ 0,25l (PNZ DEKO-WACHS CREATIV) koralle - korálový Do 7 dnů 460 Kč
PNZ Dekorační vosk Creativ 0,25l (PNZ DEKO-WACHS CREATIV) sand - pískový Do 7 dnů 460 Kč

PNZ Dekorační vosk Creativ (PNZ DEKO-WACHS CREATIV)

Charakteristika:

PNZ Dekorační vosk Creativ je ošetřující a ochranná nátěrová hmota v pastelových odstínech, odolná vůči zašpinění, vodě a oděru. Vytváří velmi příjemný hedvábně lesklý povrch. Nátěr se neodlupuje, nepraská, netvoří šupinky. Struktura dřeva zůstává viditelná. Přípravek je odolný vůči vínu, pivu, kole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku a vodě, splňuje požadavky normy DIN 68861-1C. Nezanechává stopy po vodě. Zaschlý nátěr odpovídá normě DIN 53160 - Odolnost vůči slinám a potu. PNZ DEKO WACHS Creativ splňuje normu EN 71-3 O bezpečnosti dětských hraček.

Použití:

Vhodný na obklady stěn, stropů, na dětské hračky a nábytek, na dveře, lišty, nosníky, vhodný také pro klížené dřevo, dřevotřískové desky a korek. Používá se také jako tónovaný základní nátěr pro dřevěné podlahy.

Zpracování:

Olejové a všechny ostatní staré nátěry, uzavírající póry dokonale odstraňte. Podklad musí být pevný, savý, čistý a zbavený prachu. Staré prodyšné nátěry je třeba vyčistit, event. obrousit. Přípravek je možné nanášet štětcem, válečkem či nanášecí špachtlí - tence po směru vláken. Po aplikaci se cca za 10 minut stáhnou případné přebytky nátěrové hmoty a nechá se 8 až 10 hodin zasychat. Pro transparentní nátěr natírejte 1x, pro krycí efekt 2x. Pro mechanicky zatěžované povrchy (např. podlahy) aplikujte maximálně jeden nátěr přípravkem PNZ DEKO WACHS Creativ. Po důkladném zaschnutí ošetřete povrch jedním nátěrem PNZ Tvrdovoskový olej. Pracovní teplota min. 8°C, vlhkost dřeva max. 20%.

Spotřeba:

1 litr na cca 20 m2 v závislosti na druhu dřeva a opracování svrchní plochy.

Skladování:

Dobře uzavřené v chladu, chránit před mrazem.

Čištění:

Znečištěné pomůcky umyjte PNZ Speciálním ředidlem nebo syntetickým ředidlem.

Barvy:

Viz vzorník. Všechny barvy jsou vzájemně mísitelné. Při použití více balení různých šarží je třeba obsah smíchat ve větší nádobě.

Složení:

Zušlechtěné přírodní oleje jako slunečnicový, sojový, lněný, karnaubský vosk, kandelila vosk, isoalifáty, draselné a kobaltové mýdlo, pigmenty kovových oxidů, organické pigmenty, titanová běloba, aditiva, Cobaltbis (2-ethylhexanoat).

Balení:

0,25l, 0,75 l, 2,5 l

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 7