Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

PNZ Vosk na dřevo W 0,25l ( PNZ HOLZWACHS W )

Akce - 5%

3 body do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

PNZ PNZ Vosk na dřevo W je silně vodoodpudivý, prodyšný a paropropustný prostředek vhodný pro venkovní i vnitřní nátěr dřeva. Chrání proti povětrnostním podmínkám, UV záření a vodě. Vytváří matný, vodoodpudivý nátěr, neškodí životnímu prostředí a vyniká dlouhou životností. V mnoha barevných variantách. Více >>
Výrobce: PNZ

Dostupnost: Do 7 dnů
Cena před slevou: 396 Kč
Cena s DPH: 376 Kč
Cena bez DPH: 311 Kč
, Ušetříte 20 Kč (5%)

Upřesněte výběr produktu

ks
Odstín Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
PNZ Vosk na dřevo W 0,25l ( PNZ HOLZWACHS W ) Bezbarvý Do 7 dnů 376 Kč
PNZ Vosk na dřevo W 0,25l ( PNZ HOLZWACHS W ) Ořech Do 7 dnů 376 Kč
PNZ Vosk na dřevo W 0,25l ( PNZ HOLZWACHS W ) Antický bílý Do 7 dnů 376 Kč
PNZ Vosk na dřevo W 0,25l ( PNZ HOLZWACHS W ) Cedr Do 7 dnů 376 Kč
PNZ Vosk na dřevo W 0,25l ( PNZ HOLZWACHS W ) Dub střední Hemlock Do 7 dnů 376 Kč
PNZ Vosk na dřevo W 0,25l ( PNZ HOLZWACHS W ) Borovice Do 7 dnů 376 Kč
PNZ Vosk na dřevo W 0,25l ( PNZ HOLZWACHS W ) Dub světlý Do 7 dnů 376 Kč
PNZ Vosk na dřevo W 0,25l ( PNZ HOLZWACHS W ) Rustikal Do 7 dnů 376 Kč

PNZ Vosk na dřevo W PNZ-HOLZ-WACHS W

Charakteristika:

PNZ Vosk na dřevo W je silně vodoodpudivý, prodyšný a paropropustný. Použitím kvalitních pigmentů chrání barevný vosk dřevo před zešednutím. Barevný vosk, vytváří matný nátěr, odolný proti povětrnostním podmínkám a vodě. Neškodí životnímu prostředí, vyniká velkou životností. PNZ Vosk na dřevo W je velmi vhodný k ošetření nových, ale i silně zvětralých dřevěných ploch. Bezbarvý vosk se ve venkovním prostředí používá především k ošetření tlakově impregnovaného dřeva  jako je zahradní nábytek a hračky. PNZ Vosk na dřevo W odpuzuje víno, pivo, ovocné šťávy a vodu.

Použití:

K ochraně a zušlechtění domácích i exotických dřevin, ve vnitřním i venkovním prostředí. Obklady, okna, parapety, pergoly, zahradní domky a nábytek, garážová vrata, dílny, balkóny, ploty apod. PNZ Vosk na dřevo W je vhodný i pro vlhké prostředí jako jsou koupelny, kuchyně a rovněž pro silně namáhané plochy jako dveře či nábytek. Ve světlých nátěrech se může projevit barevné prorážení dřeva (obzvláště u dubu i u tlakově impregnovaného dřeva). Toto prorážení je možno odstranit aplikováním PNZ Izolačního základu. K ochraně proti modrání a hnilobě doporučujeme preventivní nátěr PNZ Impregnační základ.

Zpracování:

Olejové a všechny ostatní staré nátěry, uzavírající póry dokonale odstraňte. Podklad musí být pevný, savý, čistý a zbavený prachu. Staré prodyšné nátěry je třeba vyčistit, event. obrousit. PNZ Vosk na dřevo W se nanáší ze všech stran štětcem, stříkáním nebo potíráním. Po cca 10-15 min. se nátěr důkladně rozetře téměř suchým štětcem. Druhý, příp. třetí nátěr se provádí stejným způsobem po min. 12 hodinách. Ve vlhkém prostředí se doporučuje provést nátěr ze všech stran.. Pracovní teplota min. 8°C, vlhkost dřeva max. 18%.

Spotřeba:

1 litr na cca 15 m2 v závislosti na druhu dřeva a opracování svrchní plochy.

Skladování:

Dobře uzavřené v chladu, chránit před mrazem.

Čištění:

Znečištěné pomůcky umyjte v mýdlové vodě.

Barvy:

Viz vzorník. Všechny barvy jsou vzájemně mísitelné.

Upozornění:

Při použití více balení různých šarží je třeba obsah smíchat ve větší nádobě.

Složení:

Vosková disperze, zušlechtěné přírodní oleje, bezolovnatá sušidla. Po zaschnutí je bez zápachu, neobsahuje jedovaté látky.

Balení:

0,75 l, 2,5 l, 10 l, 30 l 

Použití
Interiér, Exteriér
Určení
Na dveře

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 9