Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

ADLER Legno Pflegeset

7 bodů do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

ADLER ADLER Legno Pflegeset je systémová údržba dřevěných povrchů v interiéru s olejovou povrchovou úpravou, založená na aktivních čistících látkách a vybraných olejích. Životnost olejovaných povrchů v interiéru lze výrazně prodloužit při pravidelném použití této udržovací sady. Zašlé a matné povrchy oživí a dodá jim nový vzhled. Více >>
Výrobce: ADLER

Dostupnost: Skladem
Cena s DPH: 754 Kč
Cena bez DPH: 623 Kč


ks

Popis výrobku

ADLER Legno Pflegeset je systémová údržba dřevěných povrchů v interiéru s olejovou povrchovou úpravou, založená na aktivních čistících látkách a vybraných olejích. Životnost olejovaných povrchů v interiéru lze výrazně prodloužit při pravidelném použití této udržovací sady. Zašlé a matné povrchy oživí a dodá jim nový vzhled.

Při pravidelné aplikaci olejů a vosků obsažených v tomto výrobku bude podlaha oživená a bude odolnější proti znečištění a otěru.

 

Obsah soupravy

 

Vlastnosti

  • Legno Reiniger: vysoký stupeň rozpouštění nečistot, velmi dobré odmašťovací vlastnosti.
  • Legno Pflegeöl: rychleschnoucí olej na údržbu listnatého a jehličnatého dřeva. Lehce znečištěné naolejované plochy se vyčistí a opět osvěží.

 

Použití

  • Naolejovaný nábytek v obytných prostorách, interiérové konstrukce (dřevěné obklady, dřevěné stropy atd.), dřevěné a parketové podlahy.

 

Vydatnost

  • Legno Reiniger - asi 50m2/l v jedné vrstvě.
  • Legno Pflegeöl - asi 15 - 30m2/l v jedné vrstvě.

 

Upozornění

  • Před použitím si prostudujte technický list, který naleznete níže. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
  • Při větším odběru je možná individuální cena.

 

Technický list - Legno Reiniger

Technický list - Legno Pflegeöl

Použití
Interiér

Kontaktujte nás!