Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

ADLER Legno Pflegeöl 250ml

3 body do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

ADLER ADLER Legno Pflegeöl je součást systémové údržby dřevěných povrchů v interiéru s olejovou povrchovou úpravou, založená na aktivních čistících látkách a vybraných olejích. Životnost olejovaných povrchů v interiéru lze výrazně prodloužit při pravidelné údržbě. Zašlé a matné povrchy oživí a dodá jim nový vzhled. Více >>
Výrobce: ADLER

Dostupnost: Do 5 dnů
Cena s DPH: 355 Kč
Cena bez DPH: 293 Kč


ks

Popis výrobku

ADLER Legno Pflegeöl je součást systémové údržby dřevěných povrchů v interiéru s olejovou povrchovou úpravou, založená na aktivních čistících látkách a vybraných olejích. Životnost olejovaných povrchů v interiéru lze výrazně prodloužit při pravidelné údržbě. Zašlé a matné povrchy oživí a dodá jim nový vzhled.

Při pravidelné aplikaci olejů a vosků obsažených v tomto výrobku bude podlaha oživená a bude odolnější proti znečištění a otěru. Před použitím tohoto ošetřujícího prostředku je vhodné daný povrch ošetřit účinným čističem Legno Reiniger.

 

Vlastnosti

  • Rychleschnoucí olej na údržbu listnatého a jehličnatého dřeva. Lehce znečištěné naolejované plochy se vyčistí a opět osvěží.

 

Použití

  • Naolejovaný nábytek v obytných prostorách, interiérové konstrukce (dřevěné obklady, dřevěné stropy atd.), dřevěné a parketové podlahy.

 

Vydatnost

  • Asi 15 - 30m2/l v jedné vrstvě.

 

Upozornění

  • Před použitím si prostudujte technický list, který naleznete níže. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
  • Při větším odběru je možná individuální cena.Technický list - Legno Pflegeöl

Použití
Interiér

Kontaktujte nás!