Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

PNZ Terasový olej Bangkirai-öl 2,5l ( PNZ BANGKIRAI - Öl )

- 5%

17 bodů do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

PNZ Otěruvzdorný terasový olej, odolný povětrnostním vlivům, s pigmentovými mikročásticemi blokujícími UV záření. Neobsahuje zdraví škodlivé látky, vytváří sametově matnou plochu. Vhodný pro exotické dřeviny. Více >>
Výrobce: PNZ

Dostupnost: Do 5 dnů
Cena před slevou: 1 794 Kč
Cena s DPH: 1 704 Kč
Cena bez DPH: 1 408 Kč
, Ušetříte 90 Kč (5%)

Upřesněte výběr produktu

ks
Odstín Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
PNZ Terasový olej Bangkirai-öl 2,5l ( PNZ BANGKIRAI - Öl ) Bangkirai öl Naturgetönt (přírodně tónovaný ) Do 5 dnů 1 704 Kč
PNZ Terasový olej Bangkirai-öl 2,5l ( PNZ BANGKIRAI - Öl ) Bangkirail öl Hell Do 5 dnů 1 704 Kč
PNZ Terasový olej Bangkirai-öl 2,5l ( PNZ BANGKIRAI - Öl ) Bangkirai öl Dunkel Do 5 dnů 1 704 Kč

PNZ OLEJ BANGKIRAI (PNZ-BANGKIRAI-ÖL)

Charakteristika:

Vyrobeno z přírodních olejů, je otěruvzdorný, odolný povětrnostním vlivům, s pigmentovými mikročásticemi blokujícími UV záření. Po zaschnutí je bez zápachu, neobsahuje zdraví škodlivé látky. Poskytuje dřevu přírodní ochranu před povětrnostními vlivy.

Použití:

K profesionálnímu ošetření dřeva v zahradách jako např. podlahy teras, obložení, zahradní nábytek, podhledy apod. Pro exotické dřeviny jako bangkirai, iroko, mahagon, meranti, nyatoh, robble, jarrah, belinga a rovněž pro douglasku, dub, modřín a cedr.

Zpracování:

Povrch musí být čistý a zbavený prachu. Řasy, mastnoty a další znečištění odstraňte přípravkem PNZ Čistič zahradního nábytku. PNZ Olej bangkirai se nanáší na čerstvé, nenatřené dřevo.Přírodní povrch: 2-3 nátěry po cca 12 hod. Poté je dřevo odolné proti povětrnostním vlivům. Ideální pro obklady a zahradní nábytek. PNZ Olej bangkirai vytváří sametově matnou plochu. Doporučuje se nejprve provést zkušební vzorek. Pracovní teplota min. 8°C. Pro následné ošetření je přípravek vhodný na všechny obvyklé nátěry, pokud si podklad zachoval savost. Nesavý povrch je třeba zbrousit.

Skladování:

Dobře uzavřené v chladu, chránit před mrazem.

Čištění:

Pomůcky a štětce čistěte přípravkem PNZ Speciální ředidlo, nenechat zaschnout. Chránit před mrazem.

Spotřeba:

1 litr na cca 20 m2.

Upozornění:

Přípravek je neškodný, nepatří však do rukou dětem. Nesmí se dostat do kanalizace nebo tekoucí vody. Potřísněnou pokožku omyjte čistou vodou. Před upotřebením dobře promíchejte a protřepejte.

Složení:

Nearomatické uhlovodíky, zušlechtěné přírodní oleje, kobaltové a kalciové mýdlo, pigmenty.

Balení:

0,75 l, 2,5 l, 5 l, 10 l, 30 l a větší.

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 4