Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

ADLER Top Care (250 ml)

3 body do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

ADLER Adler Top Care je systémová údržba dřevěných oken s lazurovou povrchovou úpravou, založená na aktivních čistících látkách a vybraných pryskyřicích. Více >>
Výrobce: ADLER

Dostupnost: Skladem
Cena s DPH: 358 Kč
Cena bez DPH: 296 Kč


ks

Popis výrobku

Adler Top Care je systémová údržba dřevěných oken s lazurovou povrchovou úpravou, založená na aktivních čistících látkách a vybraných pryskyřicích. Životnost vodou ředitelných laků a lazur lze prodloužit, pokud se jednou ročně na povrchovou úpravu aplikuje udržovací prostředek. Ten zacelí mikroskopické trhlinky a póry ve vrstvě lazury. Prostředek je rovněž velmi vhodný k údržbě zahradního nábytku. Vytváří efekt hedvábně lesklého povrchu a lze jej bez problému přelakovat. Přípravek Adler Top Care není vhodný k opravě poškozeného laku, např. v důsledku krupobití.

 

Vlastnosti

  • Adler Top Care: uzavírá mikroskopické trhliny a póry lakového filmu, prodlužuje tím renovační intervaly. Výsledkem jsou hedvábně lesklé povrchy, které je možno bez problémů přelakovat.

 

Použití

  • Na lazurovaně natřená dřevěná okna a zahradní nábytek doporučujeme použít Adler Pflegeset Plus jednou za rok.
  • Není zapotřebí použít na dřevěná okna, která jsou svou vestavbou chráněna před vlivy počasí.

 

Vydatnost

  • Asi 10m2/set v jedné vrstvě Top Cleaner + Top Care.

 

Upozornění

  • V záložce "Video" naleznete video s ukázkou použití tohoto produktu.
  • Před použitím si prostudujte technický list, který naleznete níže. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
  • Při větším odběru je možná individuální cena.

 

Technický list

Určení
Na okna

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 1