Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

(1)

ADLER Pullex Imprägnier Grund 20l

Doprava zadarmo Sleva dalších 5% při registraci

60 bodů do vernostného systému Doprava zdarma

ADLER Pullex Imprägnier Grund je impregnace na ochranu dřeva bez aromatů, obsahující rozpouštědla, s biocidními látkami pro průmysl i řemeslo, pro dřevo v exteriéru. Viac >>
Výrobca: ADLER

Dostupnosť: Do 5 dní
Cena s DPH: 227,33 €
Cena bez DPH: 187,88 €


ks

Popis výrobku

Pullex Imprägnier Grund je impregnace na ochranu dřeva bez aromatů, obsahující rozpouštědla, s biocidními látkami pro průmysl i řemeslo, pro dřevo v exteriéru.

 

 Vlastnosti

  • Použité aktivní látky poskytují podle norem ÖNORM B 3802-2 popř. DIN 68 800-3 požadovanou ochranu před modráním (zkouška podle EN 152-1), před houbami rozrušujícími dřevo (zkouška podle EN 113) a preventivně před napadením hmyzem (zkouška podle EN 46). Nanášené množství při normované zkoušce je ca 200 g/m2 (uznávací certifikát číslo 6/93).

 

Použití

  • Dřevěné chaty, přístřešky, dřevěné venkovní obložení, balkóny, krovy, ploty, okna, venkovní dveře atd. třída ohodnocení (třída použití) 2 a 3.

 

Vydatnost

  • Asi 8-12m2/litr v jedné vrstvě, podle typu a nasákavosti dřeva.

 

Upozornění

  • Před použitím si prostudujte technický list, který naleznete níže. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
  • Při větším odběru je možná individuální cena.

 

Technický list

Odtieň
Bezbarvý
Použitie
Exteriér
Báza
Rozpouštědlová

17. 08. 2017, 16:12

Barvy Adler jsou jednička v kategorii lazur na dřevo.<br /><br /> Velké ekonomické balení 20 l nabízejí pouze 2 obchody v ČR, cenu u Dobré Barvy s.r.o. bez ... viac

viac

Pomohla Vám táto recenzia? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!