Popis výrobku
Thomsit R 740 je jednosložkový penetrační nátěr vhodný na všechny typy běžných podkladů včetně podkladů se zbytky vodorozpustných lepidel, nebo lepidel s obsahem rozpouštědel. Uzavírá zbytkovou vlhkost u cementových podkladů do 5 CM % (měřeno CM přístrojem) se zpevňujícím efektem. Dále je vhodný pro následné lepení parket nebo laminátu. Vysychá již po cca 1 hod.

Rozsah použití
- Polyuretanová penetrace pro podklady v interiérech.
- Pro penetrování podkladu před aplikací PCI samonivelačních stěrek, také při následném lepení parket.
- K penetraci na podklady se zbytky vrstev již dříve nanesených disperzních lepidel a lepidel z reakční pryskyřice.
- K penetraci na zbytky vodorozpustných lepidel, např. sulfátových stavebních lepidel a asfaltových lepidel.
- K uzavření vlhkosti se zpevňovacím efektem na savých podkladech jako jsou:
- cementové potěry,
- magnesitové potěry.
- K penetraci na nesavé podklady.
Vlastnosti
- Dobře proniká do podkladu.
- Uzavírá vlhkost do 5 CM % na podkladech z cementových potěrů (při dvojnásobném nátěru) a u cementových potěrů s podlahovým vytápěním do 3 CM %.
- Bez zápachu.
- Velmi nízký obsah emisních látek, GEV-EMICODE EC 1R.
- Bez rozpouštědel podle TRGS 610, Giscode RU 1.
Upozornění
- Před použitím si prostudujte technický list, který naleznete níže. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
- Při větším odběru je možná individuální cena.
Technický list