Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Rokoprim Akryl Haftgrund RK 102 12kg

23 bodů do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

Rokospol Rokoprim Akryl Haftgrund RK 102 je vysoce hodnotná základová barva pro náročné aplikace. Jedná se o rychleschnoucí jednosložkový antikorozní základ na bázi akrylátové pryskyřice s obsahem zinkfosfátového pigmentu a aditivy. Jedná se o barvu vhodnou téměř na jakýkoliv povrch a pod jakoukoliv vrchní barvu (Alkyd, PUR, EP, apod.). Lze použít zejména na čerstvý pozink a hliník. Více >>
Výrobce: Rokospol

Dostupnost: Do 7 dnů
Cena s DPH: 2 346 Kč
Cena bez DPH: 1 939 Kč


ks
Odstín Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Rokoprim Akryl Haftgrund RK 102 12kg RAL 7035 Do 7 dnů 2 346 Kč

Popis výrobku

Rokoprim Akryl Haftgrund RK 102 je vysoce hodnotná základová barva pro náročné aplikace. Jedná se o rychleschnoucí jednosložkový antikorozní základ na bázi akrylátové pryskyřice s obsahem zinkfosfátového pigmentu a aditivy. Jedná se o barvu vhodnou téměř na jakýkoliv povrch a pod jakoukoliv vrchní barvu (Alkyd, PUR, EP, apod.). Lze použít zejména na čerstvý pozink a hliník.

 

Vlastnosti

  • Má výbornou přilnavost, velmi rychlé zasychání a vytvrzování a především je univerzálně použitelný pod libovolné emaily.
  • Je vhodný na lehké kovy a pozinkovaný povrch.

 

Použití

  • Ocel, pozink, lehké kovy.
  • Jako základní nátěr při výrobě strojů a přístrojů, na šarži nákladních automobilů, dopravní a přepravní zařízení a skříně motorů.
  • Nejčastějsí nátěrový systém představuje v kombinaci s lesklým polyuretanovým emailem Rokopur email RK 400.

 

Ředění

 

Vydatnost

  • Asi 9,7m2/kg při tloušťce 40 µm suchého filmu.

 

Upozornění

  • Před použitím si prostudujte technický list, který naleznete níže. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
  • Při větším odběru je možná individuální cena.

 

Technický list

Kontaktujte nás!