Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Rokoprim Akryl Haftgrund RK 102 12kg

- 10%

23 bodů do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

Rokospol Rokoprim Akryl Haftgrund RK 102 je vysoce hodnotná základová barva pro náročné aplikace. Jedná se o rychleschnoucí jednosložkový antikorozní základ na bázi akrylátové pryskyřice s obsahem zinkfosfátového pigmentu a aditivy. Jedná se o barvu vhodnou téměř na jakýkoliv povrch a pod jakoukoliv vrchní barvu (Alkyd, PUR, EP, apod.). Lze použít zejména na čerstvý pozink a hliník. Více >>
Výrobce: Rokospol

Dostupnost: Do 7 dnů
Cena před slevou: 2 560 Kč
Cena s DPH: 2 304 Kč
Cena bez DPH: 1 904 Kč
, Ušetříte 256 Kč (10%)


ks
Odstín Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Rokoprim Akryl Haftgrund RK 102 12kg RAL 7035 Do 7 dnů 2 304 Kč

Popis výrobku

Rokoprim Akryl Haftgrund RK 102 je vysoce hodnotná základová barva pro náročné aplikace. Jedná se o rychleschnoucí jednosložkový antikorozní základ na bázi akrylátové pryskyřice s obsahem zinkfosfátového pigmentu a aditivy. Jedná se o barvu vhodnou téměř na jakýkoliv povrch a pod jakoukoliv vrchní barvu (Alkyd, PUR, EP, apod.). Lze použít zejména na čerstvý pozink a hliník.

 

Vlastnosti

  • Má výbornou přilnavost, velmi rychlé zasychání a vytvrzování a především je univerzálně použitelný pod libovolné emaily.
  • Je vhodný na lehké kovy a pozinkovaný povrch.

 

Použití

  • Ocel, pozink, lehké kovy.
  • Jako základní nátěr při výrobě strojů a přístrojů, na šarži nákladních automobilů, dopravní a přepravní zařízení a skříně motorů.
  • Nejčastějsí nátěrový systém představuje v kombinaci s lesklým polyuretanovým emailem Rokopur email RK 400.

 

Ředění

 

Vydatnost

  • Asi 9,7m2/kg při tloušťce 40 µm suchého filmu.

 

Upozornění

  • Před použitím si prostudujte technický list, který naleznete níže. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
  • Při větším odběru je možná individuální cena.

 

Technický list

Kontaktujte nás!