Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

(2)

REX-AM 5kg

- 5%

22 bodů do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

Schaich Chemie REX-AM bez námahy ničí a odstraňuje řasy, plísně a mechy z fasád, střech, dlaždic, spár, omítek, soklů budov, dlažeb, teras, chodníků, pomníků apod. z jakéhokoliv typu materiálu – z fasádních barev a nátěrů, tenkovrstvých probarvených omítek, kontaktních zateplovacích systémů, přírodních i umělých kamenů, betonu, střešních krytin, aj. Více >>
Výrobce: Schaich Chemie

Dostupnost: Skladem
Cena před slevou: 2 360 Kč
Cena s DPH: 2 242 Kč
Cena bez DPH: 1 853 Kč
, Ušetříte 118 Kč (5%)


ks

Popis výrobku

REX-AM bez námahy ničí a odstraňuje řasy, plísně a mechy z fasád, střech, dlaždic, spár, omítek, soklů budov, dlažeb, teras, chodníků, pomníků apod. z jakéhokoliv typu materiálu – z fasádních barev a nátěrů, tenkovrstvých probarvených omítek, kontaktních zateplovacích systémů, přírodních i umělých kamenů, betonu, střešních krytin, aj.

Použití přípravku se doporučuje i před aplikací nátěru na výše uvedené podklady, protože snižuje riziko rozmnožení mikroorganizmů pod vrstvou nového nátěru, což je častou příčinou jeho „odlepení“ od natíraných povrchů.

 

Vlastnosti

  • REX-AM se nanáší na povrch bez předchozího čištění (mytí nebo kartáčování povrchu).
  • Nemění barvu ani vzhled podkladu, REX-AM zároveň povrchy vyčistí a vrací jim původní estetické kvality.
  • Neatakuje sklo, plasty a barvy používané ve stavebnictví, není nutné zalepovat okna, po kontaktu s přípravkem stačí povrch důkladně omýt vodou.

 

Použití

  • Roztok REX-AM naneste nejlépe rozprašováním.
  • Mech, plísně, atd. nechte důkladně nasáknout přípravkem.
  • Po 30 minutách povrch důkladně vypláchněte studenou tlakovou vodou (min. 10 MPa) a dobře opláchněte okolní plochy.

 

Vydatnost

  • Spotřeba aplikačního roztoku: 0,15 až 0,20 l/m2 (při odstraňování silných vrstev mechu nebo při větším znečištění 0,2 až 0,7 l/m2)

 

Upozornění

  • Před použitím si prostudujte technický list, který naleznete níže. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
  • Při větším odběru je možná individuální cena.

 

Technický list

23. 04. 2024, 15:20

Vstřícnost

Žádné

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!