Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Prevent-AM 30l

Doprava zdarma

200 bodů do věrnostního systému Doprava zdarma Sleva dalších 5% při registraci

Schaich Chemie PREVENT-AM je určen pro jakýkoliv povrch z jakéhokoliv materiálu pro preventivní ochranu před tvorbou řas, plísní, mechů a hub. Chrání fasády, střechy, dláždění chodníků, teras a vjezdů, oplocení, aj. druhy povrchů staveb. Více >>
Výrobce: Schaich Chemie

Dostupnost: Do 10 dnů
Cena s DPH: 20 000 Kč
Cena bez DPH: 16 529 Kč


ks

Popis výrobku

PREVENT-AM je určen pro jakýkoliv povrch z jakéhokoliv materiálu pro preventivní ochranu před tvorbou řas, plísní, mechů a hub. Chrání fasády, střechy, dláždění chodníků, teras a vjezdů, oplocení, aj. druhy povrchů staveb.

Lze jej aplikovat na fasádní barvy a nátěry, probarvené omítky, kontaktní zateplovací systémy, plastové obklady, přírodní i umělé kameny, beton, cihly aj. povrchy. Nanáší se na suchý povrch po předchozím čištění prostředkem REX-AM a tlakovou vodou (u starších znečištěných povrchů) nebo na nově zhotovené povrchy.

PREVENT-AM je přetíratelný jakoukoliv barvou a lze na něj lepit nebo nanášet další vrstvy dle technologického postupu při rekonstrukci povrchů.

Použití přípravku se doporučuje i před aplikací nátěru na výše uvedené podklady, protože snižuje riziko rozmnožení mikroorganizmů pod vrstvou nového nátěru, což je častou příčinou jeho „odlepení“ od natíraných povrchů.

Neatakuje sklo, plasty a barvy používané ve stavebnictví, není nutné zalepovat okna, po kontaktu s přípravkem stačí povrch důkladně omýt vodou.

 

Vlastnosti

 • PREVET-AM je baktericidní, levurocidní, fungicidní a virucidní produkt.
 • Lze jej aplikovat na fasádní barvy a nátěry, probarvené omítky, kontaktní zateplovací systémy, plastové obklady, přírodní i umělé kameny, beton, cihly aj. povrchy. Nanáší se na suchý povrch po předchozím čištění prostředkem REX-AM a tlakovou vodou (u starších znečištěných povrchů) nebo na nově zhotovené povrchy.
 • PREVENT-AM je přetíratelný jakoukoliv barvou a lze na něj lepit nebo nanášet další vrstvy dle technologického postupu při rekonstrukci povrchů.
 • Použití přípravku se doporučuje i před aplikací nátěru na výše uvedené podklady, protože snižuje riziko rozmnožení mikroorganizmů pod vrstvou nového nátěru, což je častou příčinou jeho „odlepení“ od natíraných povrchů.
 • Neatakuje sklo, plasty a barvy používané ve stavebnictví, není nutné zalepovat okna, po kontaktu s přípravkem stačí povrch důkladně omýt vodou.

 

Použití

 • PREVENT-AM nanášejte na připravený, opticky suchý a savý povrch při teplotě podkladu od +5°C do +30°C.
 • Staré povrchy znečištěné organickou nečistotou (řasy, plísně, mechy, aj.) doporučujeme nejprve vyčistit pomocí prostředku REX-AM a tlakové vody.
 • Přípravek se dodává koncentrovaný. Před použitím jej zřeďte vodou v poměru 1 (PREVENT-AM) : 10 (voda).
 • Zředěný výrobek nanášejte postřikovačem nebo stříkacím zařízením (airless). Malé předměty lze ošetřit ponořením do roztoku. V omezených případech i štětkou nebo válečkem. Povrch nechte přípravkem nasáknout.
 • Přípravek musí na povrchu uschnout! Nikdy jej nesmývejte! Po aplikaci nesnese povrch déšť po dobu 5- 10 hodin. Před provedením nástřiku se informujte o předpovědi počasí.

 

Vydatnost

 • 0,20 l/m2 zředěného přípravku (= 0,02l/m2 koncentrátu). Vydatnost 50 m2 ošetřené plochy z 1 litru koncentrátu.

 

Upozornění

 • Před použitím si prostudujte technický list, který naleznete níže. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
 • Při větším odběru je možná individuální cena.

 

Technický list

Kontaktujte nás!