Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

PNZ Teakový olej 1l ( PNZ TEAK Öl - YACHT + GARTENMÖBEL-ÖL )

- 5%

6 bodů do věrnostního systému

PNZ Teakový olej pro ochranu dřeva na člunech, jachtách a zahradním nábytku. Odolný proti povětrnostním vlivům a UV záření. Nátěr neklouže, zabraňuje usazování řas, lišejníků a mechu. Více >>
Výrobce: PNZ

Dostupnost: Do 5 dnů
Cena před slevou: 664 Kč
Cena s DPH: 631 Kč
Cena bez DPH: 521 Kč
, Ušetříte 33 Kč (5%)


ks

PNZ OLEJ NA TEAKOVÉ DŘEVO (PNZ TEAK ÖL - YACHT + GARTENMÖBEL-ÖL)

Charakteristika:

Pro krásný vzhled dřeva a odolnost proti povětrnostním vlivům. Přirozená ochrana dřeva, obsahuje mikroskopicky jemné pigmenty, které účinně blokují UV záření a chrání dřevo před poškozením. Je prodyšný, regulující vlhkost, nehořlavý a ekologický. Odstín teak.

Použití:

K ochraně dřeva na jachtách, člunech a zahradním nábytku. Obzvláště vhodný pro červený cedr, teak a ostatní exotické dřeviny.

Zpracování:

PNZ Olej na teakové dřevo se nanáší na holé, neošetřené dřevo. Povrch musí být čistý, zbavený prachu. Zešedlé dřevo není nutno obrušovat. Řasy a další znečištění odstraňte přípravkem PNZ Čistič teakového dřeva. Přírodní povrch: 1-2 nátěry. Dřevo je v tomto případě odolné proti povětrnostním vlivům. Nátěr neklouže a zabraňuje usazování řas, lišejníků a mechu. Povrch sametově matný: před použitím proveďte zkušební vzorek. Olej nanášejte v dostatečném množství, aby dobře nasákl do povrchu dřeva. Pracovní teplota min. 8°C.

Spotřeba:

1 litr na cca 15 m2.

Skladování:

V chladu, chránit před mrazem.

Čištění:

vodou a mýdlem

Upozornění:

PNZ Olej na teakové dřevo nezatěžuje životní prostředí, nepatří však do rukou dětem. Nesmí se dostat do kanalizace nebo tekoucí vody. Při zasažení pokožky ihned omýt čistou vodou. Není vznětlivý, bezpečný i pro letecký transport. Před upotřebením dobře protřepat a rozmíchat. Při použití většího množství balení různých šarží se doporučuje smíchat obsah ve větší nádobě.

Složení:

Zušlechtěné přírodní oleje, voda a přírodní emulgátory.

Balení:

1 litr, 2,5 l, 10 l a větší.

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 2