Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

PNZ Ochranná olejová lasura PLUS 10l ( PNZ HOLZ-ÖL LASUR PLUS )

- 5%

62 bodů do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

PNZ Tenkovrstvá olejová lasura je tixotropní, ošetřující nátěr vhodný pro všechny druhy dřevin. Je silně vodoodpudivá, snadno zpracovatelná a odolná proti UV záření. Poskytuje dřevu přírodní ochranu před povětrnostními vlivy a vodou. Je vlhkostně regulující, zabraňuje bobtnání, vysychání a praskání dřeva. Chrání proti plísním a houbám. houbám.
Lazura je vhodná k ošetření všech druhů dřevin ve venkovním prostředí. Produkt lze použít na nové dřevo a je též vhodný k obnově zestárlých prodyšných nátěrů a povětrností opotřebených dřevěných povrchů.
Více >>

Výrobce: PNZ

Dostupnost: Do 7 dnů
Cena před slevou: 6 580 Kč
Cena s DPH: 6 251 Kč
Cena bez DPH: 5 166 Kč
, Ušetříte 329 Kč (5%)

Upřesněte výběr produktu

ks

PNZ OCHRANNÁ OLEJOVÁ LASURA PLUS ( PNZ HOLZ-ÖL LASUR PLUS )

Charakreristika:

Tenkovrstvá olejová lasura je tixotropní, ošetřující nátěr vhodný pro všechny druhy dřevin. Je silně vodoodpudivá, snadno zpracovatelná a odolná proti UV záření. Poskytuje dřevu přírodní ochranu před povětrnostními vlivy a vodou. Je vlhkostně regulující, zabraňuje bobtnání, vysychání a praskání dřeva.  Chrání proti plísním a houbám. houbám.
Lazura je vhodná k ošetření všech druhů dřevin ve venkovním prostředí. Produkt lze použít na nové dřevo a je též vhodný  bnově zestárlých prodyšných nátěrů a povětrností opotřebených dřevěných povrchů.

Použití:

Olejová lasura je vhodná na nové i obnovovací nátěry v exteriéru, obklady fasád, okna, výlohy, dveře, okenice, zahradní dřevěné stavby, ploty, ohrady a zahradní nábytek.

Zpracování:

Podklad musí být suchý, savý, čistý, zbavený prachu. Lazura se nanáší na suchý, čistý a odmaštěný podklad štětcem, válečkem nebo stříkáním rovnoměrně v tenké vrstvě ve směru vláken. Po 12 hodinách se stejným způsobem provede druhý nátěr.

Při nátěru nového dosud neošetřeného dřeva doporučujeme provést nátěr ze všech stran ještě před montáží. Při renovačních pracích se vrchní degradovaná vrstva zbrousí až k podkladu únosnému pro další nátěr. 

Lazura v bezbarvé variantě není v exteriéru samostatně dostatečnou ochranou proti UV záření. Používá se jako dodatečný nátěr chránící předchozí vrstvy a prodlužuje tak životnost nátěrů.

Vlhkost dřeva nesmí být vyšší než 18%. Pracovní teplota min. 8°C.

Spotřeba:

Spotřeba je cca 0,04 l na m2, což je 25 m2 z 1 litru. Uváděno pro jednu vrstvu nátěru dle savosti dřeva.

Skladování:

Dobře uzavřené v chladu, chránit před mrazem.

Čištění:

Čištění nářadí pomocí ředidla S6006 nebo ředidla PNZ

Barevné odstíny:

17 hotových přírodních odstínů (bezbarvá, bílá, borovice, čedičově šedá, cedr, dub, eben, jedlová zeleň, kaštan, mahagon, modřín, ořech, palisandr, patina, pinie, teak, zahradní zeleň). 

Doplňkové informace:

Před použitím lazurovacího laku PNZ Olejová lazura PLUS si prostudujte technický list, který naleznete v sekci Ke stažení. Při nátěrech dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.

Složení:

Zušlechtěné přírodní oleje jako slunečnicový a sojový, isoalifáty, přírodní vosky, sušidla bez obsahu olova, Cobaltbis (2-ethylhexanoat), 2-Butanonoxim, 0,4g/100g 3-lod-2-propynylbutylcarbamat, pigmenty.

Balení: 0,75l, 2,5l, 5l, 10l.

Podklad
Dřevo
Použití
Exteriér
Báze
Olejová
Určení
Na okna, Na dveře, Obklady fasád, Pergoly

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 2