Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Mistral Primer Elite 5L

- 15%

5 bodů do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

Mistral Primer Elite je vysoce odolná, prodyšná, vodou ředitelná penetrace vhodná pro použití na venkovní a vnitřní omítky, zdivo, břízolit, sádrové stěrky apod. Snadno se aplikuje, má dlouhodobou životnost a je velmi dobře přilnavý k podkladu, vytváří rovnoměrný film a nestéká, je určený k použití i jako bariérový nátěr na staré a savé omítky a zdivo, na nichž jsou skvrny od rzi, nikotinu, vody apod. Více >>
Výrobce: Mistral

Dostupnost: Skladem
Cena před slevou: 636 Kč
Cena s DPH: 541 Kč
Cena bez DPH: 447 Kč
, Ušetříte 95 Kč (15%)


ks

Popis výrobku

Primer Elite je vysoce odolná, prodyšná, vodou ředitelná penetrace vhodná pro použití na venkovní a vnitřní omítky, zdivo, břízolit, sádrové stěrky apod. Snadno se aplikuje, má dlouhodobou životnost a je velmi dobře přilnavý k podkladu, vytváří rovnoměrný film a nestéká, je určený k použití i jako bariérový nátěr na staré a savé omítky a zdivo, na nichž jsou skvrny od rzi, nikotinu, vody apod. Díky svému nejmodernìjšímu složení, tj. zmenšeným molekulám disperze, umožňuje hloubkový průnik do podkladu a jeho zpevnění a zároveň způsobí, že přes něj nedojde k transportu skvrn do vrchních nátěrů. Mistral Primer Elite má podobný účinek jako rozpouštědlové penetrace.

 

Rozsah použití

  • Hloubková penetrace na všechny typy starých, křídujících fasád, břízolit, nových štukových fasád, do všech prostor v interiérech.

 

Vlastnosti

  • Vysoká přilnavost.
  • Proniká hluboko do zdiva.
  • Nestéká.
  • Uzavírá skvrny v podkladu.

 

Upozornění

  • Před použitím si prostudujte technický list, který naleznete níže. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
  • Při větším odběru je možná individuální cena.

 

Technický list

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 1