Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

(1)

ADLER Pullex Imprägnier Grund 20l

Doprava zdarma

71 bodů do věrnostního systému Doprava zdarma Sleva dalších 5% při registraci

ADLER Pullex Imprägnier Grund je impregnace na ochranu dřeva bez aromatů, obsahující rozpouštědla, s biocidními látkami pro průmysl i řemeslo, pro dřevo v exteriéru. Více >>
Výrobce: ADLER

Dostupnost: Do 5 dnů
Cena s DPH: 7 145 Kč
Cena bez DPH: 5 905 Kč


ks

Popis výrobku

Pullex Imprägnier Grund je impregnace na ochranu dřeva bez aromatů, obsahující rozpouštědla, s biocidními látkami pro průmysl i řemeslo, pro dřevo v exteriéru.

 

 Vlastnosti

  • Použité aktivní látky poskytují podle norem ÖNORM B 3802-2 popř. DIN 68 800-3 požadovanou ochranu před modráním (zkouška podle EN 152-1), před houbami rozrušujícími dřevo (zkouška podle EN 113) a preventivně před napadením hmyzem (zkouška podle EN 46). Nanášené množství při normované zkoušce je ca 200 g/m2 (uznávací certifikát číslo 6/93).

 

Použití

  • Dřevěné chaty, přístřešky, dřevěné venkovní obložení, balkóny, krovy, ploty, okna, venkovní dveře atd. třída ohodnocení (třída použití) 2 a 3.

 

Vydatnost

  • Asi 8-12m2/litr v jedné vrstvě, podle typu a nasákavosti dřeva.

 

Upozornění

  • Před použitím si prostudujte technický list, který naleznete níže. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.
  • Při větším odběru je možná individuální cena.

 

Technický list

Odstín
Bezbarvý
Použití
Exteriér
Báze
Rozpouštědlová

17. 08. 2017, 16:12

Barvy Adler jsou jednička v kategorii lazur na dřevo.<br /><br /> Velké ekonomické balení 20 l nabízejí pouze 2 obchody v ČR, cenu u Dobré Barvy s.r.o. bez ... více

více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!