Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Adler 5IN1-COLOR 0,75l - Odstín: Červená

Novinka

3 body do věrnostního systému Sleva dalších 5% při registraci

ADLER ADLER 5in1 COLOR - barva na všechno. Snadno použitelná, vodou ředitelná, matná základní a vrchní barva pro vnitřní i venkovní použití s velmi dobrými všestrannými vlastnostmi. Univerzální aplikace na různé podklady.
Výrobek se vyznačuje vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům a trvalou elasticitou, dobrým izolačním účinkem vůči extraktivním látkám dřeva (např. třísloviny) a dobrým antikorozním účinkem.
Více >>

Výrobce: ADLER

Dostupnost: Do 5 dnů
Cena s DPH: 351 Kč
Cena bez DPH: 290 Kč

Upřesněte výběr produktu

ks
 "ADLER 5in1 COLOR - barva na všechno"  je univerzální vrchní barva na nátěry v interiéru i exteriéru.

 Snadno použitelná, vodou ředitelná, matná základní a vrchní barva pro vnitřní i venkovní použití s velmi dobrými všestrannými vlastnostmi. Univerzální aplikace na různé podklady.

Výrobek se vyznačuje vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům a trvalou elasticitou, dobrým izolačním účinkem vůči extraktivním látkám dřeva (např. třísloviny) a dobrým antikorozním účinkem.
Výrobek s nízkým zápachem, šetrný k životnímu prostředí, nežloutne a při stohování se neslepuje. Barva ADLER 5in1 COLOR je řešením, pokud vám jde o nekomplikované natírání nejrůznějších podkladů. Akrylová barva se vyznačuje svou univerzálností a zaujme vysokou barevnou stálostí a výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům. Profesionální výsledný vzhled povrchu i přes snadné použití dělá z ADLER 5in1 COLOR ekologického všestranného pomocníka s univerzálními vlastnostmi.
Přehled všech výhod Vysoce kvalitní barva 5 v 1 na vodní bázi s funkcí základního nátěru Vhodná do interiéru i exteriéru Barva na dřevo, lze použít také na kov nebo plast Vhodná pro dětské hračky, odolná proti potu a slinám Odolná vůči povětrnostním vlivům, snadno se natírá, má dobrý antikorozní účinek Neutrální vůně, šetrná k životnímu prostředí. 

Chrání proti UV záření a nepříznivým povětrnostním vlivům. Skvěle odolává teplotám do 100°C.Silný protikorozní účinek zaručuje dlouhodobou ochranu před tvorbou rzi.

 Použití :

 Mimořádně odolná matná barva pro dřevo, hliník, zinek, železo i tvrzený plast.
 Použijte na rozměrově stabilní dílce, jako je dřevěný a plastový nábytek, okenice, dětské hračky, okna, dveře, radiátory a spoustu dalšího.
 Barva je samozákladující barva ( základní a vrchní nátěr zároveň ).
 Dlouhodobá ochrana vůči povětrnostním vlivům, rzi a žloutnutí.
  Odstraňte zbytky starých nátěrů a nečistoty. Povrch přebruste brusným rounem a míchacím dřívkem rozmíchejte barvu.
  Impregnace nebo základní nátěr: Pokud chcete použít barvu na dřevo v exteriéru, měli byste jej nejprve natřít impregnačním základním nátěrem Pullex Imprägnier-Grund.
  Pro nový nátěr v interiéru naneste štětcem nebo válečkem určeným pro nátěry na vodní bázi jednu vrstvu ADLER 5in1 COLOR. Nechte barvu zaschnout asi 6 hodin.
  Mezivrstva a vrchní nátěr: Znovu naneste barvu. V případě potřeby naneste třetí vrstvu. 
  Vydatnost :
  8-10m2/L

  Technický list 

  Video Adler 5IN1 COLOR

  Kontaktujte nás!

  Alternativní produkty 3