Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Společnost DOBRÉ BARVY s.r.o. byla založena v roce 2007. Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej nátěrových hmot, stavební chemie a vnějších tepelně izolačních kompozitních systémů.

Naše prodejna je distribučním a tónovacím centrem nátěrových hmot a dekorativních systémů TOLLENS, barev a pastovitých omítek firmy MISTRAL PAINTS. Kvalita výrobků a náš servis poskytovaný zákazníkům je možno podložit mnoha realizovanými stavbami.

Specializujeme se také na aktivity související se stavební čínností, aplikací a prodejem produktů stavební chemie od renomovaných vyrobců jako jsou BASF a BETOSAN.

Dále nabzíme špičkové produkty pro povrchovou úpravu a ochranu ocelových konstrukcí v průmyslu, a to zejména od významných výrobců HEMPEL a MIPA.

Jako dceřiná společnost firmy BETOCHEM s.r.o. máme úspěšně zrealizováno řadu zakázek na dodávky a aplikace nátěrových systémů v oblasti sanací, rekonstrukcí a výstavby železobetonových konstrukcí pro významné společnosti z hutní, chemické, energetické a teplárenské oblasti.

Společnost BETOCHEM s.r.o. je významnou firmou, která nabízí svým zákazníkům specializovanou stavební činnost v těžkém strojírenství, průmyslovém stavebnictví, dopravních a inženýrských stavbách, opravách a vystavbě průmyslových komínů, jak v České republice, tak i v zahraničí.

Hlavním cílem společnosti DOBRÉ BARVY s.r.o. je spokojenost zákazníka, vysoká technická úroveň, kvalita a životnost realizovaných staveb.