Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaného materiálu, prípadne potrebujete poradiť s použitím tohoto materiálu, neváhajte nás konktaktovat cez formulár nižšie. Pokúsime sa Vám vždy čo najlepšie poradiť.

Diskusia


Vojtech Toth 09. 08. 2020, 07:17

Dobry den, aky odtien by som mal podla vzorkovnika PCI dat namiesta, aby bol totozny s RAL7016? neviem nikde najst prevodovu tabulku alebo inu pomocku. Dakujem za radu

Rena 26. 12. 2019, 01:29

dobrý den, potřebuji poradit.Máme novostavbu domu a základová část/zároveň zateplená/nám končí izolační lepenkou protiradonovou která je ohnuta dolu směrem k polystyrénu zateplení základů,Podlaha domu tudíž bod nula bude sahat až do 2/3 první řady cihel které jsou naplněny kuličkama z polystyrénu.Potřebuji vyřešit bud bitumenovym nátěrem či kombinací cement.stěrky proti vlhkosti spolu s bitumen.stěrky proti radonu a vlhkost .Potřebuji poradit co nejlépe volit aby to ochránilo jak perymetr a tu část přechodu ze základů do cihel a i část cihelného zdiva proti vlhkosti.Budu Vám neskonale vděčná

Jaroslav 01. 03. 2019, 13:34

Dobrý deň,

akú polyuretánovú samonivelizačnú stierku mi odporučíte do novostavby rodinného domu na podlahové teplovodné kúrenie. Vrátane penetračného náteru a uzatváracieho matného náteru.