Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně námi nabízených materiálů, případně potřebujete poradit s použitím těchto materiálů, neváhejte nás konktaktovat formulářem níže. Pokusíme se Vám vždy co nejlépe poradit.

Diskuse


Viktor Polák 08. 07. 2019, 13:19

dobrý den přeji
Mám půjčovnu plavidel u rybníka a chci poradit kterou barvu použít na laminátová šlapadla a kterou na plechové a hliníkové loďky?

Dobré Barvy Administrátor 09. 07. 2019 | 13:06

Dobrý den,

na laminát je nejlépe použít výrobky k tomu určené, nicméně máme dobré zkušenosti s kombinací základu Mipa Allgrund (na zdrsněný podklad). Tento výrobek nemáme zatím na e-shopu, cena je 450 kč/0,75l. A následně Rokopur Email EKO RK 422. Dal bych 1 x základ (slouží spíše jako spojovací můstek) a 2x vrch. Ještě zmíním, že i když s tímto systémem máme dobré zkušenosti, tak je bez záruky, protože to není oficiální systém, doporučuji tedy nejprve vyzkoušet.

Na loďky bych doporučil stejný vrchní email RK 422, jelikož má atest na styk s vodou a je tedy nezávadný. Ovšem jako základní nátěr by se měl použít Rokoprim EP S 2300. Zde bych dal alespoň 2x základ a 2x vrch.

Přeji pěkný den.

Pavel 28. 06. 2019, 11:17

Dobrý den, chci si objednat mozaikovou omítku mistral,ale nevím kde v objednávce mám udat odstín dle vzorníku.
Děkuji.

Magda Bělochová 17. 06. 2019, 13:23

Dobrý den, chci se zeptat, zda distribujete mozaikové omítky PCI Multiputz MP, konkrétně barvu 124, 125. Ještě nejsme rozhodnuti, kterou z těchto barev. Hlavně bych potřebovala vědět, kde tento materiál mohu koupit v mé blízkosti. Bydlíme u Prahy, okres Mělník.
Děkuji za odpověď.
Bělochová

Dobré Barvy Administrátor 17. 06. 2019 | 13:58

Dobrý den,

ano, tuto mozaikovou omítku Vám umíme prodat:

http://www.dobrebarvy.cz/p/pci-multiputz-mp-drive-prince-color-multiputz-mp-25kg

Jsme obchod z Ostravy, takže pokud hledáte něco poblíž Vás, tak se podívejte na www.pci-cz.cz, kde byste měla najít nejbližšího prodejce k Vám.

Přeji pěkný den.

Morávkovi 05. 06. 2019, 11:35

Dobrý den,máme starší betonový bazén a chtěli bychom ho znovu natřít.Předchozí barva vydržela poze dva roky.Barva postupně ztrácela svou barevnost a začala se loupat.Mohli byste nám doporučit nějakou barvu,která má potřebné vlastnosti a která by vydržela více let. V internetové nabídce jsme se seznámili s barvou Alfema tekutá guma TG 500 nebo v té vaší RK 422. Samozřejmě mohou být i jiné, osvědčené. Děkuji za případné doporučení. S pozdravem Morávkovi

Martina Holubová 28. 05. 2019, 21:45

Dobrý den,
ráda bych požádala o radu. Vloňksém roce jsme na jaře instalovali nekrytou terasu ze sibiřského modřínu. Dle návodu nejdříve očistili (jejich ředidlem pro úpravu modřínu , myslí 101V), dále naimpregnovali Remmers Aidol pflege-öl a použili terasový olej RemmersTeak. Na podzim jsme provedli další nátěr. Po letošní zimě jsme se dost zhrozili stavem terasy- loupe se. Vzhledem k vynaloženému úsilí a snaze100% dodržet technilogický postup s výše popsaným výsledkem, bych Remmers nikomu nedoporučila. Potřebovala bych poradit, jak dále postupovat...terasa je drážkované prkno, které není možné zbrousit...lze aspoň trochu něčím nátěr odstranit? Nebo použít jinou značku? Děkuji za radu.

Holubová

Dobré Barvy Administrátor 29. 05. 2019 | 14:27

Dobrý den,

děkuji za dotaz. Musím říct, že s loupajícím se terasovým olejem se setkávám pouze v případě přílišného nánosu. Terasové oleje je totiž nutné nanést ve velice tenké vrstvě, dřevo se jimi spíše impregnuje a není účelem vytvořit na povrchu nějaký film.

Tím samozřejmě nechci říct, že jsem si na 100% jistý, že jste to udělali špatně, nicméně takové mám zkušenosti. Pokud budete chtít, tak mi můžete poslat fotky a já se na to podívám, případně si můžeme zavolat.

Jinak Remmers jako značka nabízí velice dobrý poměr cena/výkon, nicméně pokud bych si natíral nezakrytou terasu, tak bych nepoužil nic jiného než OSMO Terasový olej. Vzhledem k vydatnosti výjde jen o něco málo dráž a kvalita je mnohem vyšší, sám jsem si tyto dva oleje testoval v minulém roce, takže vím o čem mluvím :-)

Co se týče doporučení postupu při renovaci, tak to bych Vám napsal až podle těch fotek.

Přeji pěkný den.