Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně námi nabízených materiálů, případně potřebujete poradit s použitím těchto materiálů, neváhejte nás konktaktovat formulářem níže. Pokusíme se Vám vždy co nejlépe poradit.

Diskuse


Karel Adamec 16. 12. 2020, 11:45

Dobrý den, potřebuji natřít podlahu z osb desky cca 100m2, nejraději bílá lesklá barva. Pošlete mi prosím nabídku. Podkladový i vrchní nátěr.

Jiří Svoboda 10. 11. 2020, 09:03

Dobrý den, bohužel jsem měl při natírání zárubní příliš hustou barvu a možná i nevhodný váleček, takže mi po uschnutí na nátěru zbyly nečistoty - viz- fotka (http://www.belariesobe.cz/vymalba.jpeg).
Protože je vrstva barvy dostatečná, tak mě napadlo zárubně lehce zbrousit/rozleštit, abych se těchto nečistot zbavil. Je to reálné? A případně jak hrubým (resp. jemným) papírem brousit?
Děkuji
JS

Dobré Barvy Administrátor 10. 11. 2020 | 12:30

Dobrý den,

ano, můžete to "strhnout" například zrnitostí 120, nicméně pak to určitě musíte ještě jednou alespoň tence znovu převálečkovat, protože tím broušením ten nátěr narušíte.

Přeji pěkný den.

Luděk Příhoda 02. 11. 2020, 21:14

Dobrý den,
bylo by možné nátěr PCI Wadian použít k nátěru sádrokartonového stropu jako náhradu za parotěsnou fólii nad sádrokartonem? (firma fólii špatně slepila a už se ke spojům není možné dostat). Nedělalo by to nějaký problém s kondenzátem par?

Dobré Barvy Administrátor 03. 11. 2020 | 09:26

Dobrý den,

už jsme to takto použili, přesně ve stejných případech, jako popisujete. Jiné řešení snad ani není, prostě zastavit ty vodní páry dole, aby se nedostaly "nad strop" do tepelné izolace.

Ke kondenzaci by nemělo dojít, leda by si tam někdo dal hoooodně dlouhou horkou koupel a vůbec nevětral. Ale to by se stalo, i kdyby tam ten Wadian nebyl. Prostě v koupelně to chce mít dobře vyřešeno větrání.

Přeji pěkný den.

robert 15. 05. 2020, 09:28

Dobrý den,jak mám prosím vybrat odstín RAL,barvu mám v košíku ale nejde zadat odstín.
Děkuji

Dobré Barvy Administrátor 15. 05. 2020 | 10:43

Dobrý den,

vybraný odstín stačí napsat v průběhu objednání do poznámky.

Přeji pěkný den.

Michaela Hlaváčová 20. 04. 2020, 22:42

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, alespoň takhle přes internet, jelikož jsem četla, že máte prodejnu zavřenou.

Potřebujeme na zahradu nějakou ochranu na dřevo. Předem tedy chci říct, že tomu nerozumím, co je potřeba pro exteriérové nátěry, ale chtěla bych určitě něco od Osma. Máme od vás dvě barvy do interiéru a jsme s nimi velmi spokojeni. Co se týče venkovního dřeva, kupovali jsme zahradu už komplet něčím natřenou, nicméně se to loupe, praská, palubky se tak podivně kroutí atd..

Koukala jsem na eshop a našla jsem tam jednorázovou lazuru HS a pak ochrannou olejovou lazuru (ta tedy obsahovala i látky proti houbám atd.

Dál jsem to už nestudovala, ale chtěla bych nejlépe jednu nějakou plechovku, kterou můžu použít na veškeré dřevo na zahradě.

Manžel by koupil nějakou obyčejnou lazuru z hornbachu a neřešil by to, ale já kdysi koupila lazuru v odstínu ořechu s tím, že jsem chtěla tedy hnědou..... a po natření jsem oranžovější "ořech" v životě neviděla (celou plechovku pochopitelně můžu vyhodit, protože ta barva je otřes), proto chci osmo.

Tak prosím o radu co vybrat. Popřípadě, kdybych si mohla přijít objednávku osobně vyzvednout, bylo by to super.

Hezký den Hlaváčová

Dobré Barvy Administrátor 27. 04. 2020 | 13:11

Dobrý den,

omlouvám se za pozdní odpověď, máme toho teď hodně.

Určitě doporučuji OSMO Olejovou lazuru, nicméně jde hlavně o to dobře připravit ty stávající podklady.

Rád Vám s tím poradím, ale bylo by fajn, kdybyste mi do mailu poslala třeba pár fotek, abych na to mrknul.

Děkuji a přeji pěkný den.