Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně námi nabízených materiálů, případně potřebujete poradit s použitím těchto materiálů, neváhejte nás konktaktovat formulářem níže. Pokusíme se Vám vždy co nejlépe poradit.

Diskuse


robert 15. 05. 2020, 09:28

Dobrý den,jak mám prosím vybrat odstín RAL,barvu mám v košíku ale nejde zadat odstín.
Děkuji

Dobré Barvy Administrátor 15. 05. 2020 | 10:43

Dobrý den,

vybraný odstín stačí napsat v průběhu objednání do poznámky.

Přeji pěkný den.

Michaela Hlaváčová 20. 04. 2020, 22:42

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, alespoň takhle přes internet, jelikož jsem četla, že máte prodejnu zavřenou.

Potřebujeme na zahradu nějakou ochranu na dřevo. Předem tedy chci říct, že tomu nerozumím, co je potřeba pro exteriérové nátěry, ale chtěla bych určitě něco od Osma. Máme od vás dvě barvy do interiéru a jsme s nimi velmi spokojeni. Co se týče venkovního dřeva, kupovali jsme zahradu už komplet něčím natřenou, nicméně se to loupe, praská, palubky se tak podivně kroutí atd..

Koukala jsem na eshop a našla jsem tam jednorázovou lazuru HS a pak ochrannou olejovou lazuru (ta tedy obsahovala i látky proti houbám atd.

Dál jsem to už nestudovala, ale chtěla bych nejlépe jednu nějakou plechovku, kterou můžu použít na veškeré dřevo na zahradě.

Manžel by koupil nějakou obyčejnou lazuru z hornbachu a neřešil by to, ale já kdysi koupila lazuru v odstínu ořechu s tím, že jsem chtěla tedy hnědou..... a po natření jsem oranžovější "ořech" v životě neviděla (celou plechovku pochopitelně můžu vyhodit, protože ta barva je otřes), proto chci osmo.

Tak prosím o radu co vybrat. Popřípadě, kdybych si mohla přijít objednávku osobně vyzvednout, bylo by to super.

Hezký den Hlaváčová

Dobré Barvy Administrátor 27. 04. 2020 | 13:11

Dobrý den,

omlouvám se za pozdní odpověď, máme toho teď hodně.

Určitě doporučuji OSMO Olejovou lazuru, nicméně jde hlavně o to dobře připravit ty stávající podklady.

Rád Vám s tím poradím, ale bylo by fajn, kdybyste mi do mailu poslala třeba pár fotek, abych na to mrknul.

Děkuji a přeji pěkný den.

Hořejší 03. 04. 2020, 17:04

Dobrý den. Prosím o radu. Renovují skleník. 80% barvy drží nezname složení, surikova a
pod. , 20% je bez barvY, rez . Budu dělat ručně. Ocelový kartáč, broušení rzi, patrně reaktant se rzi nebo odrezovač. A odmašťovac.
Poraďte prosím jaké kombinace. Potřebuji odolnost vůči poškození a také vodě, bez olova.
Dvě barvy. Něco na rez a pak PU asi dvousložková.
Dekuji

Roman Choc 28. 10. 2019, 22:47

Dobrý den, jakou mohu použít penetraci na betonovou podlahu se zbytky asfaltu (5%) před nivelační betonovou stěrkou, osb deskou a kobercem.
Děkuji.

Dobré Barvy Administrátor 29. 10. 2019 | 11:23

Dobrý den,

doporučuji použít penetraci PCI VG 5.

Přeji pěkný den.

Marta Goliášova 17. 10. 2019, 11:59

Prosím o radu. Natřela jsem podlahu Hardwachs -ol, po pěti dnech je podlaha stále jako mastná, když ji přetřu suchým hadrem tak špiní, je na ní vidět každé šlápnutí, kde mi ukápla kapka vody vznikl světlý flek, který nejde opravit, olej se tu už nevsakuje. Broušení podlahy dalo strašnou práci, z představy, že to budu dělat znova je mi na omdlení.

Dobré Barvy Administrátor 17. 10. 2019 | 12:11

Dobrý den,

toto je bohužel pravidelně se opakující problém, který má vždy stejnou příčinu a sice přílišný nános oleje.

V technickém listu i přímo v popisku výrobku máme uvedeno, že přebytky oleje je nutno cca do 25 minut setřít hadříkem, aby na povrchu právě nezůstalo velké množství oleje, který pak buď zasychá hrozně dlouho nebo nezaschne vůbec.

Nyní vám můžu poradit jen to, aby jste dobře topili a hlavně důkladně větrali, protože ten olej potřebuje pro své doschnutí dostatečnou výměnu vzduchu. Může to trvat pár dnů nebo kldině i týdnů než olej doschne. Pokud se tak nestane, tak bohužel musí olej dolů..