Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně námi nabízených materiálů, případně potřebujete poradit s použitím těchto materiálů, neváhejte nás konktaktovat formulářem níže. Pokusíme se Vám vždy co nejlépe poradit.

Diskuse


Svatoslav Drda 04. 11. 2018, 18:20

Dobry den,
Shanim barvy na sveho Stadiona S11. U vas ve vzornikach jsem nasel obe. Čsn 2320 a Ral 9001. Bohuzel v nabidce je najit nemohu. Nasmerujete mne prosim. Dekuji Drda

HN 17. 10. 2018, 16:19

Dobrý den,
ráda bych se s Vámi poradila ohledně nátěru nábytku v interiéru. Jedná se o velmi světlé dřevo (zřejmě smrk) a potřebuji jej nátěrem sladit s ostatním nábytkem, který je vyrobený z modřínu a natřený bezbarvým matným lakem. Chci použít přírodní tvrdý voskový olej, můžete mi prosím z Vaší nabídky doporučit? Byl by voskový olej od Remmers vhodný? A jakým způsobem se dá odstín zesvětlit nebo ztmavit? Dosud jsem používala voskový olej Osmo, bohužel odstíny, které Osmo nabízí, nejsou v tomto případě ideální. Děkuji Vám za Vaši odpověď.

Dobré Barvy Administrátor 18. 10. 2018 | 09:32

Dobrý den,

není to úplně jednoduchý doraz, zvláště pokud to dřevo přímo nevidím.

Každopádně výrobky OSMO jsou jednoznačně nejlepší a mají nejvyšší odolnost, proto bych ještě zvážil možnost použít pro probarvení dřeva jiný výrobek než jen Tvrdý voskový olej. Na probarvení nábytku klídně můžete použít OSMO Dekorační vosk nebo OSMO Olejové mořidlo. Vždy můžete vybraný odstín aplikovat štětcem nebo třeba jen hadříkem a následně zaolejovat bezbarvým Tvrdým voskovým olejem.

Pozor, u OSMA se bezbarvé oleje již nerozlešťují, ale nanášejí se ve velice tenké vrstvě a nechávají se na povrchu. Proto je u nich možné vybírat různé stupně lesku.

Jinak Hartwachs öl od Remmersu také můžete použít, nicméně osobně jej doporučují spíše na pohledové věci, jako je například obložení apod., jelikož nemá tak dobrou odolnost jako ten od OSMA, jedná se především o odolnost vůči alkoholu.

Podívejte se ještě na mnou doporučované výrobky, případně Vám z nich můžu zajistit vzorové sáčky a můžete si to vyzkoušet.

V případě potřeby mi klidně můžete zavolat a můžeme to probrat.

Přeji pěkný den.

klaus 03. 10. 2018, 10:44

Potřebuji natřít betonovou jímku ČOV, navrhněte typ nátěrové hmoty vhodné do kontaktu s vodou.
Klaus

Dobré Barvy Administrátor 03. 10. 2018 | 10:47

Dobrý den,

doporučuji použít materiál PCI Barraseal (http://www.dobrebarvy.cz/p/pci-barraseal-25kg).

Přeji pěkný den.

Věchtová Růžena 21. 08. 2018, 17:19

Dobrý den , mám dotaz kolik nátěrů musíme dělat s Remmers HK lasur na staré obroušené dřevěné obložení na domě. Děkuji za odpověď .
Věchtová

Dobré Barvy Administrátor 21. 08. 2018 | 20:54

Dobrý den,

výrobce doporučuje dva až tři nátěry. Ty tři nátěry platí pro světlé odstíny, jako jsou Kiefer, Eiche Hell, Eiche Rustikal a Pinie.

Přeji pěkný den.

NL 09. 08. 2018, 15:43

Dobrý den,
Již jednou jste mi poradili k mé naprosté spokojenosti, proto prosím o radu s nátěrem sukatých borovicovych dveří. Představa je maximálně odolný nátěr (malé děti), kterým by prosvítala struktura dřeva, ale měl by být bílý. Děkuji.

Dobré Barvy Administrátor 10. 08. 2018 | 07:31

Dobrý den,

v tomto případě bude potřeba kombinace dvou nátěrů. Jako první budete muset použít buď nějaké mořidlo, případně k tomu určenou lazuru, a následně dveře zalakovat. Nebo by jste mohl použít bílý olej nebo vosk a následně dveře zaolejovat bezbarvým olejem.

Mechanicky bude odolnější první varianta, ale druhá varianta se zase dá lokálně opravit..

Dále také záleží na tom, jak přesně si ten bílý efekt představujete. Pokud by Vám stačilo lehčí zabarvení, tak opět musíme vybrat jiné výrobky, než kdyby jste chtěl vyšší intenzitu toho bílého odstínu.

Pokud by jste chtěl mít vyšší odolnost, tudíž lak, tak já osobně bych použil systém od Remmersu, který umožňuje použít olej Hartwachs Öl (aplikace štětcem a pak setření, anebo aplikace hadříkem) a na něj pak syntetický lak Hartwachs Siegel (dva nátěry). Nicméně tím olejem se nedá dosáhnout moc vysoké intenzity bělosti.

Pokud by jste to chtěl mít více bílé, tak pak mě napadá jedině OSMO Dekorační vosk bílý (1 - 2 nátěry) a pak by musel přijít olej OSMO Tvrdý voskový olej Original (1 nátěr).

Mrkněte se na tyto výrobky a když tak se ještě ozvěte, nejlepší je zavolat.

Přeji pěkný den.