Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně námi nabízených materiálů, případně potřebujete poradit s použitím těchto materiálů, neváhejte nás konktaktovat formulářem níže. Pokusíme se Vám vždy co nejlépe poradit.

Diskuse


Marta Goliášova 17. 10. 2019, 11:59

Prosím o radu. Natřela jsem podlahu Hardwachs -ol, po pěti dnech je podlaha stále jako mastná, když ji přetřu suchým hadrem tak špiní, je na ní vidět každé šlápnutí, kde mi ukápla kapka vody vznikl světlý flek, který nejde opravit, olej se tu už nevsakuje. Broušení podlahy dalo strašnou práci, z představy, že to budu dělat znova je mi na omdlení.

Dobré Barvy Administrátor 17. 10. 2019 | 12:11

Dobrý den,

toto je bohužel pravidelně se opakující problém, který má vždy stejnou příčinu a sice přílišný nános oleje.

V technickém listu i přímo v popisku výrobku máme uvedeno, že přebytky oleje je nutno cca do 25 minut setřít hadříkem, aby na povrchu právě nezůstalo velké množství oleje, který pak buď zasychá hrozně dlouho nebo nezaschne vůbec.

Nyní vám můžu poradit jen to, aby jste dobře topili a hlavně důkladně větrali, protože ten olej potřebuje pro své doschnutí dostatečnou výměnu vzduchu. Může to trvat pár dnů nebo kldině i týdnů než olej doschne. Pokud se tak nestane, tak bohužel musí olej dolů..

Jiří Batelka 13. 08. 2019, 21:49

Dobrý den, je možné použít Mipa PU 250-50 na již aplikovaný antikorozní základ na pozink FORMEX S2003.

S pozdravem Jiří Batelka

Dobré Barvy Administrátor 14. 08. 2019 | 07:56

Dobrý den,

dle technického listu pro Vámi uvedený výrobek, je možné jej použít pod polyuretanové nátěry, takže by s tím neměl být problém.

Přeji pěkný den.

Tomáš Pavlata 25. 07. 2019, 14:10

Dobrý den,

prosím o radu jakou barvu použít na venkovní betonový ping-pongový stůl. Sehnai jsme jej za odvoz, takže desky jsou v dost špatném stavu, budou muset být zřejmě zbroušeny a poté znovu natřeny. Na stránkách výrobce jsem našel, že barva je PRINC COLOR, odstín 6006, bohužel jsem tyto barvy nikde nenašel. Bílé kraje astředová čára je syntetický email ve spreji.

Děkuji

Ingrid Švarcová 13. 07. 2019, 07:28

Hezké sobotní ráno,

prosím o doporučení vhodné spárovací hmoty pro úpravu přiznané cihlové zdi v interiéru staršího rodinného domku.
Děkuji předem za odpověď a zůstávám s pozdravem,
Ingrid Švarcová

Dobré Barvy Administrátor 17. 07. 2019 | 06:43

Dobrý den,

 

rozhodně bych doporučil PCI Nanofug Premium. Je to naše nejkvalitnější cementová spárovací hmota. Epoxid bych určitě nepoužil, ten by se tam nehodil.. Ten Nanofug bude nejlepší volbou, jen vybrat vhodný odstín :-)

Přeji pěkný den.

Viktor Polák 08. 07. 2019, 13:19

dobrý den přeji
Mám půjčovnu plavidel u rybníka a chci poradit kterou barvu použít na laminátová šlapadla a kterou na plechové a hliníkové loďky?

Dobré Barvy Administrátor 09. 07. 2019 | 13:06

Dobrý den,

na laminát je nejlépe použít výrobky k tomu určené, nicméně máme dobré zkušenosti s kombinací základu Mipa Allgrund (na zdrsněný podklad). Tento výrobek nemáme zatím na e-shopu, cena je 450 kč/0,75l. A následně Rokopur Email EKO RK 422. Dal bych 1 x základ (slouží spíše jako spojovací můstek) a 2x vrch. Ještě zmíním, že i když s tímto systémem máme dobré zkušenosti, tak je bez záruky, protože to není oficiální systém, doporučuji tedy nejprve vyzkoušet.

Na loďky bych doporučil stejný vrchní email RK 422, jelikož má atest na styk s vodou a je tedy nezávadný. Ovšem jako základní nátěr by se měl použít Rokoprim EP S 2300. Zde bych dal alespoň 2x základ a 2x vrch.

Přeji pěkný den.