Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně námi nabízených materiálů, případně potřebujete poradit s použitím těchto materiálů, neváhejte nás konktaktovat formulářem níže. Pokusíme se Vám vždy co nejlépe poradit.

Diskuse


Petra Kuboušková 01. 07. 2018, 21:26

Dobrý den,
jaká by měla být skladba materiálů když by jsme chtěli lepit dlažbu na dřevěný podklad /prkna/. A dále jaká by měla být skladba v místě kde chceme mít sprchový kout /bez vaničky/. Jedná se o starší RD a není možní udělat beton. Chceme lepit na stávající podklad,tak aby to bylo funkční a soužilo. Prkna jsou rovná a lakovaná.

Děkuji za odpověď.

Růžena Lísalová 26. 06. 2018, 14:16

Prosím jakou má spotřebu na m2 Rokosil akryl RK 300.
Prosím také je tónujete a prodává se v bílé?
Máte prodejnu v Českých Budějovicích, pokud ne, posíláte zboží na dobírku. Kolik u vás stojí poštovné.
Děkuji

Dobré Barvy Administrátor 26. 06. 2018 | 14:21

Dobrý den,

tento výrobek má vydatnost přibližně 3,5 - 4 m2 při dvou nátěrech. Samozřejmě lze dodat také v bílé barvě (není nutné vybírat odstín RAL - stačí napsat "bílá"). Výrobek mícháme tady u nás a zasíláme jej na dobírku. Cena dopravy je dána hmotností, více se dočtete zde: http://www.dobrebarvy.cz/doprava  .. Uvedené hmotnosti platí pro zabalené zboží, to znamená, že 10 kg plechovka má po zabalení o pár kilo více, takže je v kategorii 10 - 20 kg.

Přeji pěkný den.

Kamil Kohoutek 12. 06. 2018, 10:58

Hezký den.

Hodlám natírat dřevěnou konstrukci zimní zahrady, interiér i exteriér,
Dostal jsem doporučení na vaši prodejnu a tak prosím o radu.
Konstrukce byla napuštěna před pár lety Bochemitem a jednou bílým Luxolem. Teď chci konstrukci natřít a hledám vhodný nátěr. Čelní stěna je vystavena povětrnostnímu vlivu víc a dřevo již kapku dostalo zabrat, potřebuje víc krýt.
Množství min. 5 kg.
Nátěr by tedy měl i trochu víc krýt.
Ještě hodlám natřít kovové zárubně a dveře v bytě,
odstín ale musí určit velení.
Děkuji za radu.

S pozdravem

Kamil Kohoutek

Dobré Barvy Administrátor 12. 06. 2018 | 12:39

Dobrý den,

 

děkuji za důvěru, rád poradím.

 

Bílý krycí nátěr na dřevěnou konstrukci bych Vám doporučil Pullex Color, což je krycí lazura, která dřevo zakryje, ale stále jde poznat, že je to dřevo. Pokud by jste chtěl krycí email, který zalije i strukturu dřeva, tak by to mohl být Remmers Venti Decklack. Osobně bych ale použil Pullex Color.

 

Co se týče konkrétních rad pro aplikaci, tak se můžete buď zastavit, anebo klidně zavolejte a můžeme to probrat podrobněji.

 

Ohledně nátěru na kovovou konstrukci Vám povím to, že je spousta možností a nejlepší je to probrat osobně nebo po telefonu, abych Vám mohl vybrat to nejvhodnější.

 

Přeji pěkný den.

Martin Faltýnek 08. 05. 2018, 21:50

Dobrý den. Potřeboval bych od vás poradit. Mám betonovou podlahu v garáži. Je na ni je cementový potěr. Na dvou místech se tento potěr oddělil od betonu a vznikly dute mista , ty sem odstranil. Hloubka vytluku je asi od 3- 8mm velikostně tam m2. Čím tato místa opravit. Hodil by se např. PCI Polycret K 40?
Velice děkuji za odpověd.

Dobré Barvy Administrátor 09. 05. 2018 | 10:46

Dobrý den,

určitě můžete použít tento materiál, je rozhodně vhodný. Pokud by jste chtěl ještě odolnější variantu, tak by šlo použít také PCI Nanocret R4.

Přeji pěkný den.

Petr Piechowicz 04. 05. 2018, 10:43

Dobrý den, jaké použít ředidlo na na umytí štětců od lazury Pullex Plus-lazur? Děkuji

Dobré Barvy Administrátor 04. 05. 2018 | 10:47

Dobrý den,

můžete použít originální ředidlo Adlerol, anebo i klasické ředidlo S 6006.

Přeji pěkný den.