Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Mipa Rostversiegelung 750ml

- 20%

4 body do věrnostního systému

Mipa Rostversiegelung je speciální přípravek, který rozkládá vlhkost ve vrstvách rzi na kysličník uhličitý a zabraňuje tak dalšímu rezivění. Podklad se tím i zpevní a zakonzervuje. Uvolněnou rez je třeba jen nahrubo odstranit. Přípravek vniká dobře i do tlustých vrstev rzi, zastaví i korozi zinku. Více >>
Výrobce: Mipa

Dostupnost: Skladem
Cena před slevou: 582 Kč
Cena s DPH: 466 Kč
Cena bez DPH: 385 Kč
, Ušetříte 116 Kč (20%)


ks

Popis výrobku

Mipa Rostversiegelung je speciální přípravek, který rozkládá vlhkost ve vrstvách rzi na kysličník uhličitý a zabraňuje tak dalšímu rezivění. Podklad se tím i zpevní a zakonzervuje. Uvolněnou rez je třeba jen nahrubo odstranit. Přípravek vniká dobře i do tlustých vrstev rzi, zastaví i korozi zinku. Již krátce po jednom nanesení přípravku jsou vrstvy rzi zakonzervovány a lze je přetírat 1 i 2-složkovým základním nátěrem nebo natíracím tmelem. Přípravek drží na železe, oceli, hliníku i zinku.


Náš test

Sami jsme provedli test tohoto výrobku, jehož výsledek můžete vidět mezi fotografiemi výše. Při tomto testu jsme vzali dva kousky plechu, které byly bez koroze, přičemž jeden z nich jsme ošetřili tímto výrobkem a následně oba nechali po dobu jednoho měsíce vystavené povětrnosti, abychom zjistili, jakým způsobem se projeví použití tohoto výrobku.

I přesto, že tento výrobek není určený jako konečná povrchová úprava, tak je jasně vidět, jak výborně funguje, jelikož plech bez úpravy je naprosto rezavý, kdežto plech natřený tímto přípravkem je téměř bez koroze. Po jednom měsíci se rozhodně jedná o úžasný výsledek. Občasná koroze je pravděpodobně způsobena nedokonalým nanesením.

Z našeho testu je tedy zřejmé, že použitím tohoto výrobku pod nátěrový systém dojde k výraznému zlepšení protikorozních vlastností a spolu s fixací případné koroze v podkladu k výraznému prodloužení životnosti nátěrového systému.

 

Použití

  • Železo, ocel, hliník, zinek.
  • K zakonzervování koroze a zpevnění kovového podkladu před dalším nátěrem.
  • Lze aplikovat i štětcem.

 

Vydatnost

  • Asi 15 - 20 m2/l.

 

Upozornění

  • Před použitím si prostudujte technický list, který naleznete níže. Při práci dodržujte pokyny a předepsané technologické postupy v něm uvedené.

 

Technický list

30. 09. 2019, 12:58

Funguje skvele!!

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

24. 09. 2019, 12:49

Funguje výborně

Víčko s vnitřním závitem

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!